Подробиці затримання на хабарі «батькивщинця» Донця

Раніше ми оприлюднювали інформацію стосовно затримання на спробі отримання хабаря заступника глави Білозерської райради, депутат від партії «ВО «Батьківщина» Андрія Донця.

Донець є соратником глави Херсонської облради, також депутат від партії «ВО «Батькивщина» Володислава Мангера та давнім товаришем народного депутат України від тієї ж політсили Юрія Одарченко.

Зараз з’явилисі нові подробиці цієї резонансної справи. Так, відповідно до інформації Служби безпеки України, пан Донець вимагав від підприємця, який виграв тендер на постачання вугілля до закладів освіти, сто тисяч гривень як «відкат» за нестворення перешкод при проведенні розрахунків за вже фактично поставлене тверде паливо.

Сума «відкату» становила п’ять відсотків від угоди на два мільйони гривень. Оперативники спецслужби затримали високопосадовця у його робочому кабінеті під час передачі частини неправомірної вигоди у сумі 40 тисяч гривень. Раніше правоохоронці задокументували факт одержання чиновником іншої частини хабара – 10 тисяч гривень.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *