Політичні партії Херсонщини через газети та соцмережі шукають працівників на вибори

Херсонські обласні організації Радикальної партії Олега Ляшка, ВО «Батьківщина» та Об’єднання «Самопоміч» пропонують мешканцям області роботу на виборах. Оголошення у друкованих засобах інформації та у соціальних мережах зафіксували спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА.

Під час моніторингу преси оголошення про пошук «небайдужих до стану справ в Україні», від Радикальної партії було зафіксовано в однойменній газеті міста Нова Каховка, а саме у випусках №42, 43-44, 46. В оголошенні зазначено, що радикали запрошують агітаторів, членів комісій та спостерігачів на виборчих дільницях та розміщений номер, за яким можна звертатися.

За вказаним номером бажаючим працевлаштуватись інформацію не надають, а запрошують прийти на співбесіду в офіс.

Схоже оголошення від ВО «Батьківщина» розміщено в газеті «Час», яка розповсюджується в містах Каховка, Нова Каховка, Таврійськ, Берислав. У випусках видання № 47, 48, 50 прихильників Юлії Тимошенко закликають зателефонувати за вказаним номером та приєднатися до команди «Батьківщини».

Членів команди шукає й херсонська «Самопоміч». Відповідне оголошення партійна організація розмістила на своїй сторінці в Facebook. Тих, хто хоче бути «волонтером, агітатором, активістом молодіжки» та бачить себе майбутнім кандидатом в депутати чи членом ДВК закликають заповнити онлайн-анкету чи звернутися за вказаним номером.

«Партії вже активно готуються до початку довгого виборчого циклу. Якщо раніше мереж внутрішніх агітаторів вистачало й політичний рекрутінг не вівся публічно, то зараз ми бачимо масові розміщення оголошень, що свідчить як про кадровий голод, так і про відсутність достатньої членської мережі», — прокоментував координатор довготермінового спостереження Громадянської мережі ОПОРА в Херсонській області Максим Єлігулашвілі.

 

Джерело

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *