Поліція посилила контроль за перевезенням безпечних вантажів

Поліцейські здійснюють посилений контроль за дотриманням законодавства водіями, які здійснюють перевезення небезпечних вантажів, перевіряють наявність у них необхідних документів.

Зокрема, у водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі мають бути в наявності свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення визначених небезпечних вантажів, ДОПНВ-свідоцтво про підготовку водіїв, письмові інструкції на випадок аварії чи надзвичайної ситуації, погодження дорожнього перевезення небезпечного вантажу, виданого підрозділами превентивної діяльності апарату та головних управлінь Національної поліції.

До небезпечних вантажів відносяться вибухові матеріали, гази, легкозаймисті рідини, легкозаймисті речовини і матеріали, отруйні та інфекційні речовини, радіоактивні речовини, кислоти, луги та інші.

Також поліцейські приділять увагу відповідності маркування транспортних засобів, якими перевозяться відповідні категорії вантажів, інформаційними таблицями або знаками табло небезпеки, чинності та належному оформленню перевізних документів.

Заходи також спрямовані на попередження дорожньо-транспортних пригод та надзвичайних ситуацій за участю транспортних засобів, що перевозять небезпечний вантаж триватимуть до 30 червня.

Джерело: Відділ комунікації ГУНП в Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *