Поліція та рибохорона продовжують ловити браконьєрів

На Херсонщині тривають профілактичні заходи щодо боротьби з браконьєрством, незаконною торгівлею водними ресурсами та іншими порушеннями правил рибальства.

У проведенні заходів задіяні працівники поліції, рибоохорони та громадськість. Проводяться профілактичні заходи на ринках області. Правоохоронці припиняють незаконну торгівлю водними ресурсами та браконьєрськими знаряддями лову риби, установлюють джерела надходження та постачальників незаконно виловлених водних ресурсів. Перевіряються також місця стоянок плавзасобів та їх власники на причетність до незаконного вилову риби.

З початку проведення заходів виявлено 99 фактів браконьєрства, 68 фактів незаконної торгівлі водними ресурсами та браконьєрськими знаряддями лову риби. Викрито 190 правопорушень: за порушення правил рибальства, порушення правил торгівлі на ринках та торгівлю з рук у невстановлених місцях. У правопорушників вилучено більше шести тонн незаконно виловленої риби. Вилучено 115 рибальських сіток та 27 інших знарядь для вилову риби.

Джерело: ВК ГУНП в Херсонській області

Share Button