Поліція затримала розповсюджувача дезоморфіну

У будинку 42-річного наркозалежного жителя Бериславськогорайону співробітники 8-го територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції вилучили медичні шприци з дезоморфіном (більше відомим під назвою «крокодил»), ангідрид оцтової кислоти та посуд для виготовлення наркотику. На присадибній ділянці наркозалежного вилучено 150 кущів снодійного маку зі слідами догляду. Усе направлене на експертизу.

— Ми встановили, що одну з кімнат власного будинку чоловік облаштував піднарколабораторію, де організував підпільне виробництво дезоморфіну. До нього постійно приходили жителі району для вживання наркотиків. Як відомо, дезоморфін є надзвичайно токсичним і уже після кількох місяців вживання людина помирає у страшних муках, — повідомив начальник відділу 8-го територіального управління Департаменту протидії наркозлочинності Національної поліції Андрій Денисьєв.

Чоловік раніше судимий за незаконне зберігання наркотиків. Він пояснив, що вирощував снодійний мак для виготовлення опію з метою подальшого збуту місцевим наркозалежним.

Відкриті кримінальні провадження за ст.309 Кримінального кодексу України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту» та ст.310 Кримінального кодексу України «Посів або вирощування снотворного маку чи конопель». Тривають слідчі дії.

Джерело: Відділ комунікації ГУНП в Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *