Понад 70 тисяч глядачів відвідають «Чорноморські Ігри»

«Чорноморські Ігри» — наймасштабніший та найпрестижніший дитячий фестиваль на території України, котрий з року в рік привертає увагу дітей та їх батьків. У фестивалі беруть участь талановиті діти з усіх куточків України віком від 6 до 16 років. Справжня «Казка на березі Чорного моря» розпочалася.

Сьогодні, 4 серпня, у місті Скадовськ за підтримки обласної влади стартувала фінальна частина XV Ювілейного Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри».

Цього року на вокальній конкурс фестивалю зареєстровано 368 конкурсантів з різних куточків України.

Очікується, що події «Чорноморських Ігор» відвідають понад 70 тисяч глядачів.

За словами заступника голови облдержадміністрації Андрія Балоня: «Чорноморські Ігри» — дитячий фестиваль, який стає мистецькою візитівкою Херсонщини, що позитивно впливатиме на розвиток туризму в області, робитиме місто Скадовськ головним центром дитячого фестивального руху».

Понад 70 тисяч глядачів відвідають "Чорноморські Ігри"

Він також підкреслив, що депутати обласної ради підтримали проект рішення щодо виділення коштів на проведення і відродження Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри».

«Завдяки підписаному тристоронньому меморандуму між Херсонською обласною державною адміністрацією, Херсонською обласною радою та благодійною організацією «Всеукраїнський благодійний Таврійський фонд» постійно надається підтримка для реалізації відродження масштабного дитячого фестивалю на Херсонщині. Так, за ініціативи очільника області Андрія Гордєєва було внесено зміни до обласного бюджету на 2017 рік і відповідно до рішення сесії виділено на проведення фестивалю близько 2 млн грн», — зазначив Андрій Балонь та побажав організаторам продовження цього фестивалю, адже талановиті діти – то славне майбутнє нашої держави!

Понад 70 тисяч глядачів відвідають "Чорноморські Ігри"

Засновником фестивалю є президент компанії «Таврійські Ігри», голова наглядової ради радіогрупи «ТАВР Медіа» Микола Баграєв. Як зазначають організатори, слоган фестивалю – «Казка на березі Чорного моря».

Головний конкурс фестивалю звичайно ж вокальний. Також у рамках фестивалю протягом 4-6 серпня планується проведення хореографічних майстер-класів, флеш-мобу, пляжних ігор, дискотеки, конкурсу малюнків та скульптур з піску та графіті.

Понад 70 тисяч глядачів відвідають "Чорноморські Ігри"

Понад 70 тисяч глядачів відвідають "Чорноморські Ігри"

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *