Посадовцю РДА та директору приватного підприємства повідомлено про підозру у вчиненні злочинів

Херсонською місцевою прокуратурою повідомлено про підозру директору приватного підприємства та посадовій особі однієї з районних державних адміністрацій Херсонської області у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 191, ч. 2 ст. 366 КК України.      

Установлено, що районною державною адміністрацією з приватним підприємством у 2018 році укладено договір про виконання робіт з будівництва водопровідної мережі в одному із сіл на суму 1 499 603 грн.     

Посадовець районної адміністрації, достовірно знаючи, що будівельні роботи за договором не виконано в повному обсязі, зловживаючи своїм службовим становищем, вніс завідомо неправдиві відомості щодо завищення вартості виконаних робіт до офіційних документів з метою здійснення оплати робіт.     

У результаті умисних дій посадовця, спрямованих на розтрату бюджетних коштів районної державної адміністрації, казначейська служба незаконно перерахувала на користь приватного підприємства бюджетні кошти на суму 325 940 грн.Досудове розслідування триває.

Share Button