Представлено заступника прокурора Херсонської області

Прокурор Херсонської області Віталій Тригубенко представив колективу прокуратури Херсонської області новопризначеного заступника прокурора Херсонської області, яким став старший радник юстиції Юрій Ясеницький. Нового заступника прокурор області охарактеризував як відповідальну і цілеспрямовану людину, здатну виконувати свої обов’язки чесно і професійно.

У виступі перед колективом Юрій Ігорович подякував за довіру і пообіцяв наполегливо працювати для того, щоб її виправдати та виразив впевненість у подальшій плідній співпраці.

Представлено заступника прокурора Херсонської області

Юрій Ясеницький народився у 1980році у м. Львів. Роботу в органах прокуратури розпочав у 2001 році. Попередня посада ―заступник начальникауправління з питань представництва інтересів громадянина або держави в суді‚ протидії злочинності та корупції на тимчасово окупованій території півострова Крим — начальник відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях Генеральної прокуратури України. До цього працював на прокурорсько-слідчих посадах в органах прокуратури Львівщини та в Генеральній прокуратурі України.

 

 

Джерело: Прокуратура Херсонської області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *