Представники місцевих громад області звернулися до депутатів Херсонської облради (документ)

Сьогодні, 17 серпня відбулася прес-конференцію на тему: «Перспективний план формування територіальних громад області: катувати не можна помилувати?»

Захід був ініційований Офісом реформ та регіонального розвитку у Херсонській області

Учасниками прес-конференції були:
Дмитро Бутрій, в.о.заступника голови Херсонської обласної державної адміністрації, Оксана Сілюкова, координатор Офісу реформ та регіонального розвитку у Херсонській області, Наталія Возаловська, експерт з питань реформи децентралізації влади, радник голови обласної державної адміністрації, Лариса Оленковська, голова РВ АМУ у Херсонській області, Вікторія Корецька, консультант з питань місцевих бюджетів РВ АМУ у Херсонській області;
Олександр Мошнягул – керівник Центру з розвитку місцевої демократії, Дементій Бєлий – голова ХОО Комітету виборців України, Іван Дударь, голова Кочубеївської об’єднаної територіальної громади, Віталій Свінцицький, голова Асканіє-Новської сільської ради, Сергій Кліщевський, голова Григорівської сільської ради, Олександр Лейбзон, голова Музиківської сільської ради;

За підсумками заходу ії учасники підписали звернення до депутатського корпусу Херсонської обласної ради щодо Перспективного плану об’єднання громад, який деякі політичні сили хочуть відмінити на найближчій сесії Херсонської обласної ради.

Учасники, слушно зауваживши на необхідності проведення адміністративно – територіального устрою країни, констатували шалений тиск з боку партії «ВО «Батьківщина» на місцеві територіальні громади. Було зазначено, що представники цієї партії доносять неправдиву інформацію про основні аспекти реформування, зривають загальні збори мешканців та інформаційні зустрічі, впливають на процес прийняття рішень окремими громадами.

Також було зазначено що на сьогоднішній день вже 8 територіальних місцевих громад пройшли всі необхідні процедури для створення і вже чекають від ЦВК рішення щодо проведення виборів у себе у жовтні 2016 років.

Ще 6 громад знаходяться на завершальному етапі об’єднання. Все це свідчить про зацікавленість місцевих громад у процесі децентралізації і про наявність дієвих механізмів для ії здійснення.

Наприкінці звернення учасники прес-конференції, які підписали звернення, просять народних обранців переглянути свої погляди, уважно вивчити зазначене питання та відчути відповідальність перед кожним мешканцем Херсонської області.

Представники місцевих громад області звернулися до депутатів Херсонської облради (документ)

Представники місцевих громад області звернулися до депутатів Херсонської облради (документ)

Представники місцевих громад області звернулися до депутатів Херсонської облради (документ)

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *