Прем’єр-міністр України зустрівся бізнесменами Херсонщини

Вчора у ході робочого візиту Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з представниками бізнесу Херсонської області для обговорення проблем та перспектив розвитку економіки регіону. Зустріч відбулась за участі місцевої та обласної влади, яких Володимир Гройсман також запросив взяти активну участь в обговоренні й формуванні бачення будівництва економіки Херсонщини.

Прем’єр-міністр України зустрівся бізнесменами Херсонщини
«Ви представники реального сектору економіки створюєте національний продукт, який формує імідж країни та її конкурентну перевагу у світі. Позиція Уряду це створення комфортного клімату для бізнесу у кожному регіоні країни», — звернувся до бізнесменів Херсонщини на початку зустрічі Прем’єр-міністр України.
Він розповів про заходи та програми впроваджені Урядом, які діють для підтримки підприємництва та розвитку економіки: електронне відшкодування ПДВ і система державних закупівель Prozorro, що знизило ризик корупції; офіс супроводження інвестицій і комітет відродження української промисловості, який запровадив 20% компенсацію для покупців сільгосптехніки та багато іншого.

Прем’єр-міністр України зустрівся бізнесменами Херсонщини
В свою чергу голова ОДА Андрій Гордєєв на початку зустрічі окреслив загальний стан розвитку економіки регіону, а саме запроваджені та реалізовані проекти у сфері АПК, туризму, транспортної інфраструктури, промисловості та реалізації інвестиційних проектів.
Після презентації потенціалу області Володимир Гройсман відзначив різке зниження рівня безробіття та ефективність програми – людський капітал, яку розробили на Херсонщині з метою забезпечення профільними фахівцями територіальних громад.
Також відбулось обговорення нагальних для представників бізнесу питань та шляхів їх співпраці з владою.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *