Прем’єр-міністр зустрінеться із депутатами міської та обласної рад

Сьогодні, в межах робочого візиту в Херсонську область, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрінеться з депутатами обласної та міської ради від БПП «Солідарність» та членами партії.

Про це повідомила прес-секретарь голови Херсонської ОДА Елеонора Гуськова на власній сторінці у соціальній мережі:

Зокрема, депутати з фракції обласної ради, які налаштовані на співпрацю з урядом, народними депутатами, матимуть змогу озвучити проблемні питання життєдіяльності області, які потребують спільного фінансування з державного бюджету.

Мова йде про:

1. Необхідність закупівлі онкологічного обладнання для Херсонської обласної лікарні; Проблема полягає у тому, що Херсонщина належить до числа найвищих по онкологічній захворюваності регіонів України. Для вирішення проблем лікування онкохворих у 2013 році введено в експлуатацію новий комплекс Херсонського обласного онкологічного диспансеру, проте на сьогодні заклад не укомплектовано сучасним медичним обладнанням.

2. Необхідність у коштах на ремонт доріг, враховуючи відсутність компенсації за митні операції (Високопілля, Марьянське-Берислав, туристичні маршрути) На сьогодні у Херсонській області склалася вкрай тривожна ситуація з функціонуванням дорожньої інфраструктури. Крім того, у зв’язку з тимчасовою окупацією Кримського півострова зростає важливість Херсонщини як туристично-рекреаційного краю. Тому необхідно забезпечити належний стан автомобільних доріг, що прямують до узбережжя Чорного та Азовського морів, а також до історичних пам’яток. А отже необхідно виділити з Державного бюджету додаткові кошти у сумі 227 мільйонів гривень для реконструкції дорожнього покриття.

3. Передбачити фінансування на виплату компенсацій по субсидіях; Необхідно виділити кошти у сумі 472,1 млн. грн., що дозволить погасити заборгованість перед підприємствами – надавачами послуг забезпечити проведення розрахунків з одержувачами субсидій.

4. Передбачити видатки на фінансову підтримку суб’єктів АПК та на відновлення зрошення в Херсонській області; Продовжити у 2018 році фінансування програми 2407120 «Розвиток та поліпшення екологічного стану зрошувальних та осушувальних систем». Завдяки цим коштам буде проведено реконструкцію насосних станцій зрошення, що дасть змогу у тісній співпраці сільгосптоваровиробниками відновити зрошення. А також забезпечити внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» щодо передбачення коштів на завершення будівництва гідротехнічної споруди на Північнокримському каналі у сумі 12958.0 тисяч гривень.

5. Передбачити видатки на заміну необхідного обладнання в Херсонський обласний кардіодиспансер. Для вирішення наведеного питання необхідно передбачити цільові кошти для Херсонського обласного кардіологічного диспансеру на придбання ЕФД (електрофізіологічне дослідження) системи з високочастотним генератором, вартість якого 4.92 мільйонів гривень. Адже кількість пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями збільшилася за рахунок переміщення осіб з числа мешканців тимчасово окупованої Автономної Республіки Крим.

 

Share Button