Президента просять створити у Херсоні вільну економічну зону

На електронній сторінці офіційного інтернет-представництва Президента України зареєстровано електронну петицію, щодо створення спеціальної (вільної) економічної зони “Херсон”

Автор петиції Романенко Василь  Андрійович обгрунтовує своє звернення наступним чином –

“Відповідно до ст.5 Закону України «Про загальні засади створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон», пропоную Президенту України організувати процес створення спеціальної (вільної) економічної зони у місті Херсон та на прилеглих територіях.
При цьому така ВЕЗ має об’єднати у собі функції, властиві різним типам спеціальних (вільних) економічних зон, зазначених у ст.3 Закону України «Про загальні засади створення і функціонування спеціальних (вільних) економічних зон». Таке рішення забезпечить всебічний розвиток бізнесу, підприємництва та державного сектору економіки на Херсонщині.
За перші місяці після прийняття такого рішення, будуть залучені до міста та Херсонської області інвестиції у розмірі сотень мільярдів гривень, створені тисячі нових робочих місць, наповнюваність місцевих бюджетів дозволить провести капітальні ремонти доріг, всієї інфраструктури регіону та житлового фонду, будуть знижені комунальні платежі для мешканців Херсонщини”.

На сьогоднішній день під петицією підписалося 19 осіб.

Усі бажаючі можуть це зроботи за цим посиланням.

Share Button