Прийнято рішення про створення Н.Каховської ОТГ

На Херсонщині створено Новокаховську міську ОТГ з центром в місті обласного значення Нова Каховка. Про це повідомила у Фейсбук директор Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування Оксана Сілюкова, передає ПІК.

«Створено Новокаховську міську ОТГ з центром в місті обласного значення Нова Каховка. Революційний процес тривав недовго — пару місяців, адже рішення «визріло». Депутатський корпус Дніпрянської селищної ради, яка налічує в чотирьох населених пунктах більше 10 тис. мешканців, сьогодні (2 жовтня – ред.) під час сесії дав згоду на приєднання до Нової Каховки. Таке ж рішення про згоду на приєднання селищної ради до міста сьогодні (2 жовтня — ред.) одноголосно ухвалив і депутатський корпус Новокаховської міської ради під час 52-ї позачергової сесії», — йдеться у повідомленні.

«У ході сесії Новокаховської міської ради також прийнято низку рішень з процедурних питань — створено Дніпрянський старостинський округ, прийняті рішення про реорганізацію юридичних осіб, затверджена структура Новокаховської міської ради, внесено зміни до складу виконавчих органів», — написала Сілюкова.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *