Прийом звітності від «родичів» попав під адмінпротокол

На цей раз, в одній із податкових інспекцій нашої області керівник відділу та його підлеглий — головний державний ревізор – інспектор «влаштували» прийом податкової звітності у близьких осіб. Податкові декларації приймалися з помилками, без застосування штрафних санкцій, передбачених податковим законодавством. А про реальний конфлікт інтересів посадовці умисно не повідомили керівництво інспекції.

Про це щойно повідомив начальник управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Херсонській області Володимир Остріков.

За вчинені корупційні правопорушення органами прокуратури області на податківців складено 2 адміністративні протоколи, якими передбачена відповідальність за п.1.2 ст.172-7 КУпАП (конфлікт інтересів).

Довідково: протягом січня-липня 2016 року співробітниками управління внутрішньої безпеки ГУ ДФС у Херсонській області проведено 106 службових перевірок, до 66 осіб застосовано заходи реагування (притягнуто до дисциплінарної відповідальності, позбавлено премії, тощо). Перевірено 44 кандидати, які виявили бажання працювати на посадах державних службовців.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *