Привласнення коштів Херсонської ТЕЦ призвело до зростання тарифів

26 серпня, під час свого звіту, голова облради А.Путілов зауважив, що обласна влада розпочала боротьбу за справедливі тарифи ТЕЦ.
«Половина жителів Херсона користуються послугою цього теплопостачального підприємства і в минулому році зіткнулися з тим, що їм доводиться платити за тепло більше, ніж абонентам «Херсонтеплоенерго». І різниця ця досить значна», – розповів Андрій Путілов.

Голова облради зазначив, що була проведена робота з Поліцією, СБУ, фіскальною службою. Було зафіксовано реальні порушення та відкриті кримінальні справи за фактом нецільового використання коштів на підприємстві.

Як повідомлялося раніше, в липні 2016 року працівники СБУ і НАБУ досліджували діяльність ПАТ «Херсонська ТЕЦ», тарифи якої є одними з найвищих серед міст України. В рамках відкритого кримінального провадження співробітники УСБУ провели оперативно-слідчі дії на території цього підприємства.

В результаті було встановлено, що керівниками теплогенеруючого підприємства були привласнені кошти в особливо великих розмірах, що стало одним з факторів додаткового зростання тарифів на опалення для жителів Херсона.

З огляду на велику кількість епізодів і негативні наслідки виконуючий обов’язки начальника Управління Служби Безпеки України Олександр Черненко зазначив, що розслідування буде продовжено, а винні обов’язково притягнуті до відповідальності.

«Тепер треба довести все до логічного кінця. Ми змусимо переглянути структуру витрат підприємства і собівартості послуги, – підкреслив А.Путілов. – Ми будемо працювати з Національною комісією регулювання ринку енергетики. Адже тариф повинен як мінімум відповідати тарифу комунального підприємства «Херсонтепплоенерго».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *