Продовжується ремонт автодоріг Херсонщини

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв проінспектував стан проведення ремонтних робіт на трасі міжнародного значення М14 Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, який проводиться на ділянці біля села Козачі Лагері Олешківського району.

Зараз ремонт ділянки траси довжиною 12,6 км проводиться генеральною підрядною будівельною організацією – ПАТ «Броварське шляхово-будівельне управління № 50», яка отримала право на ремонт цієї ділянки дороги як переможець у тендері.

Вартість такого оновлення дорожнього покриття складає 111 млн грн, кошти на яке були виділені з державного бюджету.

DSC_0064

Керівництво підрядної будівельної організації розповіло, що перед початком проведення робіт було визначено тип «дорожнього одягу» ділянки траси, тому зараз вперше на Херсонщині під час ремонту буде використовуватися спеціальна технологія холодного ресайклінгу для заміщення відпрацьованого асфальтобетону. Перевага цієї технології полягає у тому, що під час проведення ремонту весь відпрацьований матеріал не вивозиться, а одразу переробляється.

Як зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Херсонській області Микола Савченко, саме ця ділянка дороги дійсно потребувала ремонту, адже має міжнародне значення й достатньо велику транспортну завантаженість – нею автомобілі прямують до курортного Генічеського району, а також постійно нею пересувається військова техніка до різних місць дислокації.

DSC_0038

Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв під час перевірки проведення робіт запевнив, що вже орієнтовно у першій половині серпня спільно з представниками громадськості знову приїде на дану ділянку для інспекції ходу ремонту. Він наголосив, що до цієї роботи планується залучати міста обласного значення, які на сьогодні вже мають перевиконання місцевих бюджетів. Необхідно показати їм пріоритетність у забезпеченні якісних транспортних шляхів як для власної місцевості, так і для Херсонщини в цілому. Окрім цього, очільник області звернув увагу:

DSC_0052

«Єдиною нашою умовою у роботі немісцевої компанії-підрядника є збереження робочих місць у ході виконання ремонту й надходження податку на доходи фізичних осіб саме до місцевих бюджетів. Адже сьогодні держава виділила області кошти на реалізацію ряду проектів для розвитку інфраструктури області, а ми, в свою чергу, маємо забезпечити мешканців області робочими місцями».

DSC_0013

Незабаром можна буде переконатися у якості зробленого ремонту на даній ділянці траси М14 і вже після цього розпочнеться ремонт наступних дорожніх ділянок. Загалом, на Херсонщині буде проведено ремонт п`яти автомобільних ділянок.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *