Проект USAID сприятиме створенню робочих місць для внутрішньо переміщенних осіб

У Херсоні на Форумі «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», відбулася презентація нового проекту USAID, який сприятиме створенню нових робочих місць для осіб, постраждалих від конфлікту, а також розвитку малого бізнесу.

IMG_0152_2.JPG

Головна тема Форуму — економічна ситуація, в якій опинилися, як представники місцевої громади, так і внутрішньо-переміщені особи, які знайшли прихисток на Херсонщині. На сьогодні, у регіоні гостро стоїть питання створення нових робочих місць, започаткування нових підприємницьких ініціатив, які сприяли б вирішенню проблем пов’язаних із зайнятістю населення. Це підтверджують результати дослідження потенціалу для розвитку бізнесу, проведеного партнером проекту «Бізнес Арена».

«Наш проект має на меті допомогти людям, які в результаті буремних подій на сході опинилися у непростій ситуації, — розповідає директор Проекту «Економічні можливості постраждалим від конфлікту» Наталя Карбовська. – Ми хочемо допомогти їм повірити в свої сили, стати більш економічно спроможними і змінити на краще життя – своє, родин, громад».

ПроектUSAIDпрацюватиме у двох напрямках: сприяння створенню нових робочих місць і розвиток навичок осіб, постраждалих від конфлікту, а також розвиток малого бізнесу. В рамках проекту в області буде створено Центр підтримки бізнесу на базі неурядової організації Херсонський обласний центр «Успішна жінка».

Центр проводитиме навчання для бажаючих започаткувати власну справу, надаватиме гранти для реалізації найкращих бізнес-планів, здійснюватиме подальший супровід новостворених підприємств та існуючих підприємств, які співпрацюватимуть з Проектом. За підтримки Проекту ці підприємства працевлаштовуватимуть ВПО та інші пріоритетні категорії громадян, такі як демобілізовані військовослужбовці, жінки, люди з інвалідністю та ін. Передбачається, що Центр підтримки бізнесу запрацює ще до кінця року і здійснить перший набір слухачів на свої тренінги вже у січні-лютому 2017 року, а «Бізнес Арена» надаватиме їм консультаційний супровід.

Форум

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *