Проект ЄС з підтримки переселенців у Херсоні презентує результати своєї роботи

У 2015 році між Представництвом Європейського Союзу в Україні та управлінням соціальної політики Херсонської міської ради був підписаний контракт з імплементації проекту щодосприяння інтеграції внутрішньо переміщених осіб на території м.Херсон шляхом тимчасового розміщення та розселення, наданнясоціальних послугта соціального супроводу, а також стимулювання їх економічної активності.

Протягом 2015 – 2016 років булопроведено базовий ремонт та устаткування приміщень гуртожитків комунальної власності для розміщення переміщених осіб(загальна площа 1968м2); надані соціальні послуги, юридична та психологічна підтримкасилами соціальних працівників (в тому числі з числа переміщених осіб), забезпеченопервинною соціальною допомогою; організовано навчання та перенавчання вказаних осіб, а також цикл тренінгів з підприємницької активності.

28 грудня 2016 о 14.00уконференц-залі «Конгрес» за адресою м.Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 7 (вул.Радянська, 7)відбудеться прес-конференція з цієї теми за участі:

— міського голови Володимира Миколаєнка,

— співробітників Представництва Європейського Союзу в Україні,

— співробітників місії ОБСЄ,

— представників Херсонської обласної державної адміністрації та Херсонської міської ради,

— представників державних установ та громадських організацій, які працюють у сфері надання допомоги внутрішньо переміщеним особам.

Share Button

Проект ЄС з підтримки переселенців у Херсоні презентує результати своєї роботи: 1 комментарий

  • 27 декабря 2016 в 15:41
    Permalink

    так скока желающих тама освободить свою земельку от скачущих по крымнашии зеленых скотов пуйла ?….. если таковые есть, то им либо автомат , либо патроный завод в эксплуотацию.

    Ответ

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *