Проходить засідання транспортно-архітектурної комісії

В обласній раді проходить засідання постійної комісії з питань архітектури, транспорту, будівництва та житлово-комунального господарства, тарифної політики та взаємодії з підприємствами енергетичної галузі.

Робота комісії проходить під головуванням Віктора Деркача у складі депутатів Олександра Адамчика, Галини Мороз, Володимира Погрібного, за участі радника голови облради Ігоря Шепелєва та керівників профільних підрозділів облдержадміністрації.

Сьогодні комісія має розглянути 38 питань.

Наразі депутати погодилися співфінансувати ремонт дороги в с. Інженерне Наддніпрянської селищної ради та фінансово підтримати проведення ремонту автодороги 0221501 Чаплинка-Новотроїцьке-Партизани.

Ці питання будуть перенаправлені на бюджетну комісію, яка і прийме остаточне рішення стосовно можливості фінансування вищезазначених проектів.

Поки що відкладено розгляд проекту Правил користування маломірними суднами на водних об’єктах Херсонської області. Колегіально члени комісії погодилися з тим, що необхідно врахувати пропозиції та зауваження від усіх прибережних районів області. Відтак, депутати вирішили відтермінувати вирішення цього питання на декілька днів.

Проходить засідання транспортно-архітектурної комісії

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *