Прокуратура викликала на допит сепаратиста Журавко

З метою врахування особливих умов, в яких перебуває Україна (наявність тимчасово окупованої території, районів проведення антитерористичної операції), 12 травня 2016 року Верховною Радою України схвалено Закон за № 1355-VIII, яким тимчасово до 15 квітня 2017 року у розділі XI «Перехідні положення» Кримінального процесуального кодексу України визначено нові особливості спеціального досудового розслідування кримінальних правопорушень.

Відповідно до вимог ст. 297-5 КПК України повістки про виклик підозрюваного у разі здійснення спеціального досудового розслідування публікуються в засобах масової інформації загальнодержавної сфери розповсюдження та на офіційних веб-сайтах органів, що здійснюють досудове розслідування.

У зв’язку з цим, прокуратурою області підготовлено до опублікування у газеті «Урядовий кур’єр» виклики підозрюваних Колбіна С.М. за ч. 3 ст. 365 КК України, Телятнікової Р.Ф. за ч. 2 ст. 110 КК України, Німетуллаєва С.Н. за ч. 2 ст. 110 КК України та Журавка О.В. за ч. 2 ст. 109 КК України, з метою подальшого звернення до суду із клопотанням про надання дозволу на проведення спеціального досудового розслідування стосовно вказаних осіб.

 

 

Джерело: прокуратура Херсонської області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *