Прокуратура звітує про порушення у тюрьмах

Прокуратура Херсонської області звітує про роботу з питань нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях та інших примусових заходів.

Так, за наслідками розгляду 270 документів реагування до дисциплінарної відповідальності притягнуто 128 осіб.

За ініціативою прокурора звільнено 1 незаконно утримувану особу із слідчого ізолятора та 10 осіб — із дисциплінарних ізоляторів установ ДКВС України в області.

Особливу увагу приділено виявленню злочинів у сфері службової діяльності та з корупційними ознаками, у цьому році зареєстровано 3 кримінальні провадження.

Результати наглядової діяльності загалом позитивно вплинули на стан додержання законів щодо матеріально-побутового та медико-санітарного забезпечення затриманих, ув’язнених та засуджених, режиму їх тримання, запобігання катуванням та іншому жорстокому поводженню, дотримання конституційних прав громадян у спеціальних установах органів поліції, слідчому ізоляторі та виправних установах області.

Активізовано роботу з питань додержання кримінально-виконавчого законодавства щодо соціально-виховної роботи із засудженими до позбавлення волі, своєчасної виплати їм заробітної плати.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *