Противників децентралізації у Іванівському районі вмовили не перекривати трасу

Поліції в Іванівському районі вдалося переконати громадян, які планували перекрити автотрасу Одеса – Мелітополь – Новоазовськ, не робити цього.

Про повідомили 26 червня у відділі комунікації поліції Херсонської області.

«У райвідділі повідомили, що зібрались 20 чоловік (протестувальників – ред.). Поліція провела з ними профілактичну розмову і переконала їх не перекривати автодорогу», — повідомили у відділі комунікації.

Напередодні журналіст Тарас Бузак написав пост, у якому повідомив, що 26 червня «в Іванівці будуть перекривати Мелітопольску трасу, виступають проти ОТГ. Вимагають виходу з Іванівської ОТГ».

Також про такі плани повідомляло видання Степ Ньюз. За інформацією цього видання, до Іванівського відділення поліції надійшло повідомлення від громадян Іванівського району про проведення акції в формі мітингу поблизу адміністративної будівлі ОТГ з приводу захисту громадян та недопустимості реорганізації закладів освіти в районі, а також можливого перекриття автотраси Одеса – Мелітополь – Новоазовськ у разі невиконання їхніх вимог.

Іванівське відділення поліції попередило учасників акції про недопустимість порушень чинного законодавства та нагадує про адміністративну та кримінальну відповідальність за порушення публічного порядку під час проведення акції.

 

Джерело

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *