Протягом тижня підрозділи ГУ ДСНС області ліквідували 17 пожеж

За минулий тиждень (з 03.10 по 09.10) підрозділи обласної служби ДСНС здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Загалом впродовж тижня пожежно-рятувальними підрозділами здійснено 36 виїздів до дій за призначенням. Так, ліквідовано 17пожеж, під час яких ніхто не загинув та не травмувався. А от без пожеж в екосистемах не обійшлось: сталось 2 лісові пожежі на загальній площі 0, 21 га.

Трапилась 1 трагічна подія на воді – під час риболовлі загинув мешканець Великої Лепетихи. Його тіло з води дістали водолази обласної служби ДСНС.

Довелось інтенсивно попрацювати піротехнікам. Вони відпрацювали 5 заявок на вилучення, додаткове обстеження та знищення боєприпасів часів 2-ї світової війни. Загалом знищено 47 боєприпасів.

Здійснено 3 виїзди з надання допомоги громадянам та екстреним службам у різних ситуаціях.

Також пожежно-рятувальні підрозділи забезпечували чергування на предмет пожежної безпеки під час зльоту та посадки літаків в Херсонському аеропорту, під час проведення масових заходів, а також на об’єктах, де надійшла інформація про ймовірне замінування.

Джерело: ГУ ДСНС України у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *