Протягом тижня підрозділи ГУ ДСНС області ліквідували 30 пожеж

За минулий тиждень (з 24.10 по 30.10) підрозділи обласної служби ДСНС здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Загалом впродовж тижня пожежно-рятувальними підрозділами здійснено 46 виїздів до дій за призначенням. Так, ліквідовано 30 пожеж, під час яких 1 людина загинула, 1 отримала опіки. Більшість загорань стались у житловому секторі.

Піротехнічною групою обласної служби ДСНС відпрацьовано 3 заявки на вилучення, додаткове обстеження та знищення боєприпасів часів 2-ї світової війни. Загалом знищено 5 боєприпасів.

Здійснено 3 виїзди з надання допомоги громадянам та екстреним службам у різних ситуаціях: відкривання дверей до помешкання, за зачиненими дверима якого знаходилась хвора жінка; порятунок чорноморського дельфана; діставання чоловіка, який впав у підвал.

Також пожежно-рятувальні підрозділи забезпечували чергування на предмет пожежної безпеки під час зльоту та посадки літаків в Херсонському аеропорту, під час проведення масових заходів.

Джерело: ГУ ДСНС України у Херсонській області

Share Button