Протягом тижня підрозділи рятівники області ліквідували 23 пожежі

За минулий тиждень (з 06.06 по 12.06) підрозділи обласної служби ДСНС здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Загалом впродовж тижня пожежно-рятувальними підрозділами здійснено 58 виїздів до дій за призначенням. Так, ліквідовано 23пожежі, під час яких травмувань та загибелі людей не сталось. Зокрема, в екосистемах регіону сталось 2 пожежі на площі 0, 17 га.

Упродовж тижня у м. Олешки виявлено та у подальшому знешкоджено мінометну міну калібром 50 мм часів минулих війн.

Здійснено 21 виїзд на надавання допомоги громадянам та екстреним службам у різних ситуаціях – відкривання дверей, за якими за певних обставин наодинці опинились малолітні діти та хворі люди похилого віку, відкачування води з підтоплених дворів на вул. Матросова, Зеленій та Колгоспній у м. Генічеську. Зокрема з 11 червня у с. Залізний Порт тривають пошуки хлопчика 2005 року народження, мешканця м. Херсон, який під час відпочинку з батьками пішов купатись і зник. Пошуки дитини організовані на побережжі та з залученням водолазної групи обласної служби ДСНС.

Також пожежно-рятувальні підрозділи забезпечували чергування на предмет пожежної безпеки під час зльоту та посадки літаків в херсонському аеропорту, біля обєктів, з яких надійшло повідомлення про ймовірне замінування, у місцях проведення масових заходів тощо.

Джерело: ГУ ДСНС України у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *