Протягом тижня рятівники ліквідували 207 пожеж

За минулий тиждень (з 08.08 по 14.08) підрозділи обласної служби ДСНС здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів.

Загалом впродовж тижня пожежно-рятувальними підрозділами здійснено 259 виїздів до дій за призначенням. Так, ліквідовано 207пожеж, під час яких загинуло 2 особи. Зокрема, в екосистемах регіону сталось 202 пожежі, з яких у лісах – 24.

Піротехнічною групою обласної служби ДСНС знищено 2 боєприпаси часів минулих війн, що були виявлені у Скадовському районі місцевим мешканцем під час проведення земляних робіт.

Здійснено 10 виїздів на надавання допомоги громадянам та екстреним службам у різних ситуаціях – відкривання дверей, за якими за певних обставин наодинці опинились хворі люди похилого віку, малолітні діти, вилучення з автомобілю загиблого під час дорожньо-транспортної пригоди, транспортуваня з о. Джарилгач постраждалих через харчове отруєння тощо.

За тиждень на водоймах області загинуло 2 особи.

 

 

Джерело: ГУ ДСНС України у Херсонській області

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *