Путилов рассказал об окончании ремонта очистных в Раздольном

Глава Херсонского областного совета Андрей Путилов прокомментировал на своей странице в социальной сети окончание ремонта очистных сооружений в селе Раздольное Каховского района-

«Вітаю жителів Роздольного Каховського району! Є конкретний результат роботи різних гілок влади: у селі після 14 років життя без каналізації та очисних споруд вирішена ця проблема!
13 травня урочисто ввели в експлуатацію очисні споруди, відновлення яких супроводжувалося будівництвом та реконструкцією мереж каналізації.
Проблеми з інфраструктурою Роздольного почалися у 2002 році. З 2004 року за рахунок державного, обласного та місцевого бюджетів було розроблено робочий проект та розпочато будівництво очисних споруд та реконструкцію каналізаційних мереж. Але за відсутністю фінансування будівництво було припинене у 2007 році.

Вирішення цієї проблеми зрушило з місця у 2015 році, коли за справу взялися народні депутати України Андрій Гордєєв та Сергей Хлань . Тоді була відкоригована проектно-кошторисна документація для того, щоб довести до сучасних стандартів очистку каналізаційних стоків. Також за сприянням нардепів були виділені кошти на реконструкцію очисних споруд з Державного бюджету – 4265,19 тис. грн. та з районного бюджету – 473,91 тис. грн. За ці кошти побудовано першу чергу очисних споруд. Роботи з будівництва розпочалися 5 листопада 2015 року. 10 лютого 2016 року відбувся пробний запуск. До травня тривали пусконалагоджувальні роботи.
13 травня народний депутат Сергій Хлань та вже голова Херсонської обласної адміністрації Андрій Гордєєв відвідали Роздольне та разом з мешканцями прийняли виконані роботи.
Дякую народним депутатам від Херсонщини та усім, хто має відношення до сьогоднішньої події – фахівцям обласної державної адміністрації, голові Каховської РГА Салтыков Валерий , який разом з депутатами райради зміг передбачити співфінансування у місцевому бюджеті, подяка підрядникам, сельчанам!
Наступні зустрічі на подібних подіях з відкриття очисних споруд – у селі Наддніпрянському – передмісті Херсона, Чорнобаївці і Дар`ївці Білозерського району, Залізному Порті Голопристанського району, у місті Берислав. Вже в цьому році!»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *