Радикал Педченко отримав ще одну посаду

Минулого тижня ми інформували про чергові кадрові ротації у фракції «Радикальної партії О. Ляшко» у Херсонській обласній раді. Під час останньої сесії радикали заявили, що не хочуть більше Миколи Ставицього у якості голови фракції і переобрали на цю посаду Ігоря Дроговоза.

Але вчора, екс-глава фракції м. Ставицький на своїй сторінці у соціальній мережі, від імені фракції зробив заяву, що бачити своїм головою І. Дроговоза фракція теж не хоче і обрала на цю посаду Романа Педченко:

«Рішенням зборів фракції Радикальної партії Олега Ляшка в Херсонській обласній раді, головою фракції обрано Романа Педченко. Ігоря Дроговоза більшість депутатів керівником бачити не захотіли».

Роман Педченко на тій же минулій сесії без конкурсу був призначений на дуже «хлібне» місце – керівником Комунальної установи із капітального будівництва та експлуатації обласної ради та згідно інформації херсонських ЗМІ заробив підставу для складення протоколу про корупційне діяння.

Також хочемо нагадати, що інший представник «Радикальної партії О. Ляшко», перший заступник голови облради В. Зеленчук, вже відкрито насміхається над своїм партійним лідером О. Ляшко.

З огляду на такий перебіг подій можна допустити, що до кінця місяця, окрім Ставицького, Дроговоза та Педченка, головами фракції радикалів у облраді встигнуть побувати всі інші члени фракції.

фракция радикалов в облсовете выбирает главу

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *