Радикал Зеленчук розповів про корупцію

« Сьогодні озвучили факти, які ми виявили, вивчаючи документи з приводу придбання 16 га землі під ТРЦ «Фабрика». Ми побачили, що нормативна кадастрова оцінка землі — 94 млн, а придбана вона за 15 млн. Тобто, практично, громада, бюджет міста недоотримав близько 80 млн гривень. Коли була здійснена угода, а це було 28 грудня 2011 року, курс гривні до долара був 8 і тому ми можемо казати, що на 10 млн доларів практично посадові особи обікрали бюджет», — розповів заступник голови Херсонської обласної ради,депутат від «Радикальної партії О. Ляшко» Василь Зеленчук.

Він акцентував увагу на тому, що необхідно розібратися – кому саме пішли в кишеню кошти, які мали б піти на розвиток громади.

«Ми зараз хочемо з цим розібратися: чому так відбулося, чому купили на 80 млн дешевше?! Хто купив – зрозуміло, але хто продав, хто підписав документи, хто приймав рішення?! Я думаю, що винні повинні нести відповідальність», — відзначив перший заступник голови облради.

Василь Зеленчук нагадав про дані, що були оприлюднені на минулій прес-конференції: за 5 років в доларовому еквіваленті нафтопереробний завод недоплатив бюджету близько 12 млн доларів. «Сьогодні ми вказуємо ще один факт по іншому підприємству – 10 млн доларів. Загалом 22 млн – це достатні кошти, щоб повністю відремонтувати розбиті дороги в Херсоні, — констатує перший заступник голови облради. – Це значні кошти, що могли б піти на інтереси мешканців Херсона, а вони пішли комусь в кишеню. Нас цікавить: кому, коли і скільки».

«Комісія, що створена при облраді для виявлення фактів корупції, працюватиме, поки не наведемо лад», — відзначив Василь Зеленчук.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *