Радікала Педченка ніяк не можуть призначити керівником рибохорони

Розпорядження про звільнення депутата облради Романа Педченка (на фото) з посади начальника комунальної установи з капітального будівництва та експлуатації облради голова облради Владислав Мангер підписав у п’ятницю, 16 березня.

Як виявилось, зроблено це було для того, щоб вже у понеділок почалася процедура оформлення його на керівника місцевого рибного патруля. Про це написав у Фейсбук депутат облради Микола Ставицький, передає видання «ПІК».

За його словами, минулого тижня представники громади Херсонщини вкотре пікетували Держрибагенство України з вимогою до влади нарешті завершити створення нового відомства з охорони водних біоресурсів під назвою «Рибний патруль».

Ставицький повідомив – під час зустрічі з херсонцями голова Держрибагенства Ярослав Бєлов пообіцяв, «що вже в понеділок призначить Романа Педченко на посаду керівника патруля. Він попросив Романа в понеділок бути в Києві з трудовою книжкою в Держрибагенстві для оформлення його на роботу.

Роман будучи порядною людиною, звільнився з офіційної роботи в зв’язку з тим що в понеділок повинна була початись процедура його оформленню на керівника рибного патруля».

«В понеділок зранку Роман Педченко разом з групою підтримки і з трудовою книжкою стояв біля дверей голови рибного агентства. Але його там бачити були не раді. Згодом, представник Херсонської громади Анатолій Джурмій вияснив, що Бєлов надурив Херсонців й наказ на звільнення Б. Артющика, як обіцяв, не підготував.

Після цього Анатолій Джурмій вирішив йому нагадати обіцянки про підготовку відразу двох наказів і завітав до Бєлова, але одразу на прийом не попав, і пішов до його заступника.

Коли повернувся, то громадянин Бєлов з робочого місця хутко зник, і через годину вже був на лікарняному», — написав депутат облради.

«Збираємось з земляками знову на Київ, щоби вже остаточно вилікувати хворобливого керівника агентства», — повідомив Ставицький.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *