Радикали проведуть власне розслідування отруєння у Каховці

Депутат Херсонської обласної ради від “Радикальної партії О. Ляшко” Микола Ставицький розповів про виїзд членів партії разом із заступником голови облради василем Зеленчуком та народним депутатом України Денисом Силантьєвим до Каховки, де відбулося отруєння працівників одного із підприємств –

“Разом з Василєм Зеленчуком та народним депутатом Денисом Силантьєвим приїхали в Каховку для розслідування обставин, пов’язаних з масовим отруєнням людей під час знаходження на складах зберігання цибулі.

Радикали проведуть власне розслідування отруєння у Каховці
В першу чергу ми поспілкувались з самими потерпілими які знаходяться досі на лікуванні. Після почутого хочу зазначити що лише завдяки професійній роботі швидкої допомоги вдалось уникнути летальних випадків, тому що багато потерпілих прямо на місці отруєння втрачали свідомість, і їх просто встигли відкачати до зупинки серця.
На даний момент поліція відкрила кримінальне провадження по факту отруєння людей та ведеться розслідування, проводяться експертизи та вже зібрані свідчення від потерпілих.

Радикали проведуть власне розслідування отруєння у Каховці
Денис Силантьєв взяв на особистий контроль процес розслідування цієї резонансної справи. Херсонський осередок Радикальної партії Олега Ляшка також тримає на контролі розслідування цього інциденту. Ми маємо захистити права простих людей”.

 

Share Button