Радикали заявляють про прояви сепаратизму у Голопристанському районі

Голова обласного осередку «Радикальноі партіі О.Ляшко» Микола Ставицький розповів про надійшовший до нього звернення від мешканців селища Таврійське Голопристанського району, в якому місцеві жителі розповіли про агітування місцевими вчителями за «руський мир» —

«Черговий очаг сепаратизму в Херсонській області?
До Радикальної партії Олега Ляшка звернулись представники громади с. Таврійське Голопристанського району. Те що вони написали, ще раз підтверджує наявність латентного сепаратизму в області. Ці особи спокійно працюють на державних посадах, і нічого не бояться. Що ж, якщо усі ці кричущі факти сепаратизму правдиві, дані суб’єкти мають за це відповісти. Далі приводжу текст звернення громади с. Таврійського:
«Доброго дня!звертаються до вас воїни АТО, депутати сільської ради та небайдужі жителі села Таврійське Голопристанського району Херсонської області (прикордонний район)! давно спостерігаємо ситуацію, як завуч школи Цвіра І. разом з своєю сестрою Пімановою О. та донькою Сай Н. (бібліотекар школи) відкрито (у мережі odnoklassniki) пропагандують підривну діяльність проти України, відкритий сепаратизм, підтримуючи Росію та Путіна. дітям у школі забороняється одягати вишиванки.

Батьки дітей бояться відкрито протестувати, так як цього завуча підтримує директор школи Костюк О.!більше цього, завуч є сестрою сільського голови Ніконова Ю., останній не дає змоги депутатам сільської ради патріотичного спрямування (так як є депутати, що у власних інтересах, а не в інтересах села та України підтримують голову) належно захищати інтереси жителів села та підтримувати патріотичних дух та допомагати людям, які боряться з актами сепаратизму.

Ми уже звернулися до СБУ, результату немає, вочевидь, процес затягується, так як голова села неодноразвово використовує власні зв»язки з метою подолання патріотичних і справедливих дій.

Для підтвердження наведеного надсилаємо матеріал з посиланням на сторінки відповідних суб»єктів!просимо довести до громадськості та поширити всіма можливими способами ці жалюгідні вчинки зазначених осіб, так як в сьогоденних умовах боротьби з ворогом є неприпустимим проявлення такої позиції не простими громадянами, а людьми, які працюють в державних освітніх закладах та здійснюють виховну діяльність!

Надіємося на оперативність та справедливість!»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *