Рейдери цікавляться комунальною установою

16 березня 2018 року Херсонська обласна рада своїм рішенням призначає на посаду начальника Херсонського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт».

Рейдери цікавляться комунальною установою

Попередньо 12 березня дане питання розглянуто депутатською комісією з Шадріним і цього ж дня єдиний — таємний кандидат пише заяву про бажання очолити Центр «Інваспорт».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «ГРОШОВЕ ДЕРЕВО ДЕПУТАТА ШАДРІНА»

Чи знали юристи обласної ради та головний лобіст цього призначення депутат Шадрін про те, що відповідно до законодавства України перед призначенням на дану посаду кандидат повинен пройти співбесіду та отримати погодження від Українського центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» залишається загадкою (хоча знати повинні).

Очевидно, що за нормальних обставин за чотири дня вирішити питання з проходженням співбесіди та отриманням погодження в м. Києві, майже неможливо.

Зрозуміло, що не дотримання процедури є грубим порушенням законодавства. Тому Міністерство молоді та спорту України, дізнавшись про цю витівку херсонських депутатів, 20 квітня 2018 року у своєму листі до обласної ради № 2863/1.5 наполягає на терміновому скасуванні рішення Херсонської обласної ради сьомого скликання від 16 березня 2018 року № 804 та початку процедури погодження начальника Херсонського регіонального центру з фізичної культури і спорту «Інваспорт» у визначеному законодавством порядку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «МІНІСТР ЖДАНОВ ДАЛ ШАДРІНУ «ПО РУКАМ»

Але тоді Міністерство молоді та спорту України не розуміло, що коли окремим херсонським депутатам — «рейдерам», на кшталт Шадріна, потрібен якийсь об’єкт, то вони його або заберуть, або знищать, плюючи на закони України.

Адже ці ділки переконані, що зараз їх зірковий час і їм все можна.

Саме тому голова обласної ради В.Мангер 7 травня 2018 року видає розпорядження № 92, яким саме «ПРИЗНАЧАЄ» Кедровського Б.Г. на неіснуючу в штатному розписі Центру «Інваспорт» посаду — виконуючого обов’язки начальника.

 

 

Джерело

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *