Рищук доповів про підсумки «Таврійських горизонтів»

В. о. заступника голови обласної державної адміністрації Євген Рищук доповів на колегії ХОДА про підсумки ІХ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток».

Захід зібрав близько 650 учасників з різних країн світу та регіонів України, у тому числі 14 представників дипломатичного корпусу (Казахстан, Македонія, Білорусь, Польща, Канада, Малайзія, Швеція, Румунія, Угорщина, Литва, КНР, ПАР, Швейцарія), 25 іноземних делегацій з Іраку, Індії, Кувейту, Туреччини, Азербайджану, Швеції, В’єтнаму, Австрії, США, а також представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, широке представництво бізнесу й інвестиційних компаній, громадські організації та науковців.

В рамках урочистої гала сесії Форуму було презентовано 5 потужних інвестиційних проектів, які пропонуються до реалізації на Херсонщині у середньостроковій перспективі.

У рамках Форуму пройшло третє засідання Ради туристичних міст і регіонів, модератором якого виступив начальник управління туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга. Для участі у засіданні завітали близько 50 представників туристичного бізнесу та регіональної влади з усіх туристичних областей України.

Також під час Форуму було проведено двосторонні зустрічі у форматі В2В з членами Міжнародного трейд-клубу в Україні, у ході яких представники бізнесу області мали змогу поспілкуватись та започаткувати контакти з представниками торгових та економічних відділів дипломатичних представництв різних країн в Україні.

В рамках Форуму було підписано 9 меморандумів про співпрацю, які заклали надійний фундамент для реалізації інвестиційних проектів на суму близько 2 млрд грн та партнерських програм на найближчі роки.

Загалом, в рамках Форуму потенційним інвесторам та партнерам було представлено близько 60 інвестиційних проектів та пропозицій, а також 100 земельних ділянок різного цільового призначення, сільськогосподарського, промислового, а також земельні ділянки для реалізації проектів з альтернативної енергетики.

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *