Робоча група з оптимізації мережі міських маршрутів росказала про свою роботу

8 серпня у міськраді презентували результати діяльності робочої групи з оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів.

Під час презентації присутні ознайомилися із:

— Пропозиціями щодо оптимізованої мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів з урахуванням вимог законодавства;

— Пропозиціями нової схеми організації дорожнього руху;

— Рекомендаціями для здійснення розрахунків тарифів з економічним обґрунтуванням;

— Пропозиціями щодо змін до програми «Розвитку міського пасажирського транспорту на 2018 — 2023 роки» (прийняття цих змін дозволить втілить усі рекомендації та напрацювання робочої групи).

Нагадаємо, робоча групи з аналізу пропозицій щодо оптимізації мережі міських автобусних та тролейбусних маршрутів загального користування, була затверджена Розпорядженням міського голови від 31 січня 2018 року № 39.

В робочу групу, крім працівників профільного управління, увійшли представники патрульної поліції, управління Укртрансбезпеки, асоціації перевізників, громадських організацій, науковці ХНТУ тощо.

В рамках діяльності робочої групи було організовано обстеження пасажиропотоку на діючих міських автобусних маршрутах, яке проводила громадська група. У дослідженні, яке тривало майже 2 місяці, взяло участь 25 осіб.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *