Робота над програмою розвитку спорту триває

В обласній державній адміністрації відбулось засідання робочої групи з розробки проекту програми розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2017 – 2020 роки, утвореної розпорядженням голови ОДА від 29.06.2016  № 461.

На цьому засіданні начальник управління з питань фізичної культури та спорту ОДА Юрій Семченко презентував присутнім проект відповідної програми, який на сьогодні містить 41 захід.

Начальник профільного управління запропонував членам робочої групи долучитися до роботи над програмою та надати пропозиції до неї з відповідними фінансовими розрахунками.

На сьогодні управлінням з питань фізичної культури та спорту ОДА опрацьовуються вказані спортивні паспорти, аналізуються показники розвитку фізкультури та спорту за характеристиками кадрового, матеріально-технічного, фінансового забезпечення, які будуть враховані при формуванні програми розвитку фізичної культури і спорту в Херсонській області на 2017 – 2020 роки.

Для довідки: за дорученням голови обласної державної адміністрації в області проведено інвентаризацію сфери фізичної культури та спорту на рівні кожної місцевої ради. За результатами інвентаризації сформовано спортивні паспорти рад.

Share Button