Робота з відведення ділянок в прикордонних загонах проводиться планово

Про це зазначив начальник Азово-Чорноморського регіонального управління Державної прикордонної служби України Андрій Вальчук на засіданні Ради оборони Херсонської області, під час якого, зокрема, обговорили питання щодо вирішення проблемної ситуації довкола відведення підрозділам ДПСУ земельних ділянок для службових потреб в межах Чаплинського і Каланчацького районів та їх відповідного документального оформлення.

«Вже підготовлені матеріали щодо надання допомоги у сприянні виділення нових земельних ділянок та надання дозволу на розробку проектів землеустрою для облаштування інженерно-технічних споруд», – повідомив Андрій Вальчук.

Він також відзначив, що на ділянці відповідальності Азово-Чорноморського регіонального управління в межах Херсонської області знаходиться вже 31 земельна ділянка, де розміщено інженерно-технічні споруди, з них по Херсонському прикордонному загону – 14, а по Бердянському – 17. Основною метою використання таких ділянок є розміщення на них пунктів спостереження, бойових позицій, інженерних споруд тощо.

Андрій Гордєєв, спілкуючись з представниками ЗМІ, зазначив, що зараз проводиться роз’яснювальна робота серед представників органів місцевого самоврядування: «Не можна саботувати це питання. Наші військові віддають свій борг державі, а держава у свою чергу для них повинна створити відповідні умови, в тому числі надання необхідних приміщень. Вони ніде не працюють, інших доходів у них немає, тому наші військові повинні бути впевнені у державній допомозі».

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *