Роботу галузі культури за минулий рік підсумували на засіданні колегії у Херсоні

Сьогодні, 02 березня, на базі науково – природничого відділу Херсонського обласного Краєзнавчого музею відбулося розширене засідання колегії управління культури облдержадміністрації.

За участі першого заступника голови облдержадміністрації Валентини Січової, начальників відділів управлінь культури краю, керівників обласних установ і закладів культури, голів професійних творчих спілок було підбито підсумки роботи галузі культури в році, що минув.

Присутні заслухали доповідь заступник начальника управління культури облдержадміністрації Ігора Мазура, який детально зупинився на здобутках і проблемах кожної окремої галузі культури.

«Протягом 2016 року проведено певну роботу по відзначенню державних свят та ювілейних подій, реалізації інноваційних проектів, організації низки різноманітних фестивалів, конкурсів, свят, виставок, та багато іншого. За ініціативи управління культури облдержадміністрації у поточному році збільшено кількість щорічної одноразової стипендії видатним діячам культури області — з 5 до 10», — прозвітував він.

Ігор Мазур також підкреслив, що управлінням культури облдержадміністрації розроблена нова програма розвитку культури і духовності в Херсонській області на 2016 — 2020 роки, яка була затверджена на сесії обласної ради 23 грудня 2016 року.

Далі власні доповіді надали заступник директора Херсонського обласного Центру народної творчості Оксана Степанова, в.о. директора Херсонського обласного Центру народної творчості Володимир Капелюшник, директор комунального підприємства «Кіновідеопрокат» Херсонської обласної ради Євген Максимов. Наприкінці засідання начальник управління культури облдержадміністрації Світлана Думинська поінформувала про напрямки реалізації державної політики у галузі культури в умовах децентралізації влади.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *