Розглянуто питання щодо водопостачання у Нововоронцовському та Білозерському районах

Вчора, 16 серпня, відбулося засідання постійної комісії обласної ради з питань земельних відносин та екології. Під час засідання депутати розглянули 22 питання.

Зокрема, члени профільної комісії розглянули питання ТОВ «Дніпрофіш», яке стосувалося надання надр у користування з метою геологічного вивчення та дослідно-промислової розробки питних підземних вод Нововоронцовського водозабору.

IMG_7763

Члени комісії вирішили підтримати порушене питання і проголосували за його винесення на розгляд чергової сесії облради. Також депутати мають намір найближчим часом виїхати на місце, де планують пробивати свердловини та особисто ознайомитися з ситуацією, яка склалася з питною водою у Нововоронцовському районі.

IMG_7762

Крім того, до депутатів профільної комісії надійшов лист від директора комунального підприємства «Струмок-2» Східненської сільської ради Білозерського району. «Дане підприємство просить включити до заходів обласної програми «Питна вода Херсонщини» на 2012-2020 роки робіт з реконструкції водопровідної мережі сіл Східне та Загорянівка. Ми одноголосно прийняли рішення підтримати дане звернення та винести його на сесію облради. Я вважаю, що це питання безумовно буде підтримане депутатами», – було зазначено під час проведення комісії.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *