Розпочалося судове засідання над Мангєром

В суді щодо обрання запобіжного заходу голові Херсонської облради Владиславу Мангеру оголошено перерву на чотири години.

Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна з місця подій.

Адвокати Мангера попросили час на те, щоб ознайомитися з ходайством прокуратури з аргументацією необхідності обрання запобіжного заходу.

За їх словами, воно було видано Мангеру в єдиному екземплярі і залишилося у його херсонських захисників, які зараз прямують до Києва. Адвокати просили про перенесення засідання на середу 13 березня, проте суддя прийняв рішення про чотирьохгодинну перерву.

«Мій клієнт не є затриманим, ми не обмежені терміном до 72 години. Мій підзахисний брав участь у кримінальному провадженні, з’являвся на виклики, прибув до суду», — заявив захисник Мангера.

Нагадаємо, 12:28 у Шевченківському районному суді Києва почалося судове засідання по розгляду клопотання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваного в організації вбивства Катерини Гандзюк Владиславу Мангеру.

Голові Херсонської обласної ради Владиславу Мангеру вчора була оголошена підозра в організації вбивства Катерини Гандзюк.

Вчора також також з’явилася реакція з Херсонської ОДА. Заступник Гордєєва Євген Рищук повідомив, що відсторонюється з посади на період слідства.

«Зважаючи на ситуацію навколо мого прізвища по ділу нападу на Гандзюк та моє бажання зробити все, щоб допомогти слідству та припинити політичні спекуляції навколо мене , я ще в п’ятницю, після сесії обласної ради, подав заяву голові Херсонської ОДА по ТИМЧАСОВЕ відсторонення мене від виконання службових обов`язків. В ту ж п’ятницю я домовився із слідчим СБУ України, в місті Києві, про зустріч і запропонував надати інформацію стосовно мене із застосуванням поліграфа», – написав Рищук на своїй сторінці у Фейсбук.

Share Button