Розпочато набір до лав Херсонської прокуратури

Відповідно до наказу Генеральної прокуратури України розпочато добір кандидатів на вакантні посади до місцевих прокуратур, який буде здійснюватись по 30 вересня включно, розповів на своїй сторінці у соціальній мережі прокурор Херсонської області Віталій Тригубенко.
Зазначу, що на Херсонщині вакантні посади наявні в усіх місцевих прокуратурах. Більш точний їх перелік, необхідні документи, а також порядок проведення тестування оприлюднено на сайті Генеральної прокуратури України.
Хочу акцентувати увагу на тому, що в цьому році, згідно перехідних положень Закону України «Про прокуратуру», у тестуванні можуть взяти участь кандидати з вищою юридичною освітою, у т.ч. які не мають стажу роботи в галузі права.


І ще один, на мою думку, не менш важливий чинник для залучення гарних спеціалістів для роботи в органах прокуратури. Як повідомив Генеральний прокурор України Юрій Луценко під час засідання комітету ПАРЄ з питань науки, освіти, культури та ЗМІ — зроблені певні кроки для гідного забезпечення працівників органів прокуратури, у проекті Державного бюджету на 2017 рік заплановане збільшення заробітної плати для працівників прокуратури майже удвічі.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *