Розпочато перевірку начальника Херсонської рибохорони Богдана Арющика

Як повідомив у соціальній мережі депутат Дніпровської районної у місті Херсоні раді від «радикальної партії О. Ляшко» Олександр Д’яченко, розпочато перевірку начальника Херсонської рибохорони Богдана Арющика та його заступника Григорія Базенко —

«Завдяки спільним діям Оперативного Громадського штабу при Херсонській обласній раді є перші вагомі результати !
Офіційно з 16 червня по 1 липня 2016 року проводиться службове розслідування стосовно начальника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області Артющика Богдана Степановича та заступника начальника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Херсонській області Базенка Григорія Анатолійовича.

Відсторонення даних посадових осіб також має місто бути до 5 липня. Але «згуртована фінансовою вигодою» команда «Херсонрибоохорони» відома своїм керівництвом хоче зробити щоб перевірку було зірвано, а саме на момент перевірки вони лобують свою людину на посаду виконуючого обов’язки начальника «Херсонрибоохорони».

Ми громада Херсонщини не повинні дати можливість зірвати перевірку, тому найближчим часом будемо збирати Оперативний Громадський штаб при Херсонській обласній раді, щодо прийняття вагомого рішення по можливості зриву перевірки. Ми, як громада Херсонщини не дамо корупціонерам жодного шансу на фальшування службового розслідування, бо від результатів перевірки залежить доля цілого промислу та галузі в масштабі Херсонської області та і всієї України!


Бо якщо ми призупинимо розкрадання наших водних біоресурсів у себе на Херсонщині, то це буде прикладом для всієї України!


Слава Україні !»

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *