Розпочав роботу штаб зі вступу до освітніх закладів Херсонщини громадян з АР Крим та м. Севастополя

12 квітня, відбулось перше засідання оперативного штабу з питань вступу в 2019 році до закладів вищої, фахової передвищої, професійної освіти Херсонської області випускників закладів загальної середньої освіти та осіб з АР Крим та м. Севастополя.


За словами керівника Департамента освіти і науки Є Криницького 2/3 випускників загальноосвітніх навчальних закладів з АР Крим вступили на навчання саме  до 4-ох провідних Херсонських закладів вищої освіти (Херсонський державний університет, Херсонський національний технічний університет, Херсонський державний аграрний університет, Херсонська державна морська академія). Цього року до них приєдналася і Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

У минулому році до освітніх центрів «Крим – Україна» звернулася 551 особа. Всього до закладів вищої освіти вступило 66 осіб. За підсумками двох навчальних років через освітні центри «Крим – Україна» вступило 137 осіб.

Здобувають українську освіту у закладах вищої, фахової передвищої, професійної освіти Херсонщини  261 особа з  АР Крим.
 «Ми маємо донести жителям АР Крим інформацію щодо можливості їх вступу до херсонських навчальних закладів, а також продовжити  роботу освітніх центрів «Крим — Україна», – додав Євген Криницький, під час обговорення плану роботи на 2019 рік.


Головний спеціаліст сектора  у Херсонській області Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб Вікторія Баткалова поінформувала,  що 11 травня на базі Херсонської державної морської академії заплановано проведення Дня відкритих дверей закладами вищої освіти щодо вступу дітей з тимчасово окупованих територій.

Share Button