Розпочинається підготовка до опалювального сезону 2017-2018

28 березня відбулась селекторна нарада під головуванням Віце-Прем`єр-Міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка, на якій розглянуто результати проходження опалювального сезону 2016/17 року, проблемні питання діяльності підприємств комунального господарства та шляхи їх вирішення.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів облдержадміністрацій, міських рад, а Херсонську область представили в. о. заступника голови ОДА Олександр Адамчик, перший заступник міського голови Ігор Козаков і керівники «Теплокомуненерго» міста Херсона.

Головуючий одразу поінформував про те, що опалювальний сезон завершується вже 1 квітня:
«На керівників житлово-комунальних господарств чекає дуже серйозний період – підготовка до наступного опалювального сезону, в ході якої потрібно здійснити заходи по ремонту мереж, облік лічильників, планування виконання інвестиційних програм та впровадження заходів з енергоефективності».

Також Геннадій Зубко наголосив, що не можна допустити зайвого використання енергії, необхідно споживати її ефективно. Зважаючи на це, з 1 квітня також у роботу запускається Реєстр підприємств, які розпочнуть реструктуризацію боргів за спожиті енергоносії.

«Ефективність – це в першу чергу розрахунки всіх областей за спожитий газ та питання обліку. Серед показників областей із встановлення прибудинкових лічильників найкращі в місті Київ, Дніпропетровській та Миколаївській областях. Незадовільна ситуація щодо обліку в Тернопільській (9,7%), Черкаській (42%) і Волинській (44%) областях», — наголосив Геннадій Зубко.

 

 

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *