Сесія Херсонської облради почалася із нагородження


Сесія обласної ради, сьогодні, 31 березня розпочалася з привітання земляків з високими нагородами.
Зал стоячи привітав двох військовослужбовців – старшину Валерія Петрачука та солдата Ігоря Шведа, яким вручили Державні нагороди. Указом Президента України за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, високий професіоналізм, вірність військовій присязі вони нагороджені орденами «За мужність» III ступеня.

Сесія Херсонської облради почалася із нагородження
«Це нагорода не лише моя, це нагорода всього мого підрозділу, — відзначив Валерій Петрачук. — У нашому підрозділі є загиблі хлопці – це пам’ять про них».
Ігор Швед подякував військовослужбовцям, які нині захищають Україну на передовій та теж підкреслив, що нагорода, яку він отримав – не лише його, але й всіх інших бійців.

Сесія Херсонської облради почалася із нагородження
Почесну грамоту обласної ради за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у соціально-економічний розвиток територіальних громад Нижньосірогозького району вручили Івану Яціву, голові Нижньосірогозької районної ради.
За участь у загальноукраїнському проекті культурної інтеграції «Український Донбас», особистий внесок у популяризацію української культури та високий патріотизм Подяку голови обласної ради отримав Володимир Муравицький, оператор філії Національної телекомпанії України «Херсонська регіональна дирекція «Скіфія».
Вітаючи з почесним званням «Заслужений працівник транспорту України» Анатолія Баліна, директора товариства «Херсонське АТП 16554», голова обласної ради Андрій Путілов сказав, що це людина, яка, на думку колег-транспортників, заслуговує на відзначення. А.Баліна відзначили за значний особистий внесок у розвиток і реформування житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, впровадження ефективних форм господарювання, високий професіоналізм «Це людина – якою пишається наша Херсонщина», — сказав голова облради.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *