Шапран передав дружині Матіоса десятки гектарів херсонської землі

Начальник ГУ Держгеокадастру у Херсонській області Ігор Шапран надав у власність 36 особам 72 га землі сільськогосподарського призначення для ведення особистого селянського господарства, розташованих за межами населених пунктів на території Херсонської міськради, більша частина з яких опинилась у приватній власності ТОВ Енергетична компанія «Солар Капітал», інформує видання «Наші Гроші».

Про ценаписалаАліса Войтенко у виданні «Мост».

Шапран безоплатно передав по 2 га у серпні минулого року 36 особам. Земля знаходиться на кордоні міста Херсон, поруч з мікрорайоном Таврійським. Держгеокадастр надав виданню наказ про передачу 72 га землі, водночас були викреслені прізвища усіх 36 людей.

Шапран передав дружині Матіоса десятки гектарів херсонської землі

До грудня 2017 року всі 36 ділянок були об’єднані в дві: 48 і 24 гектара. Власником меншої ділянки стала Марія Яборова, яка 20 лютого 2018 року продало її Ользі Гринько. Остання є співзасновником ТОВ Енергетична компанія «Солар Капітал», створеного 15 лютого, тобто за 5 днів до придбання земельної ділянки. Кінцевий бенефіціарний власник «Солар Капітал» – ПП «Поліекспо» в особі дружини головного військового прокурора України Анатолія Матіоса Ірини Барах.

Ділянка площею 48 га у грудні минулого року перейшла у власність Сніжани Сліпаченко. Вона є донькою начальника Департаменту забезпечення діяльності Національного банку України Олександра Сліпаченко.

В подальшому ділянка була поділена на три частини: 30, 13 і 5 га. Дві з них площею 30 та 13 га знаходиться у власності Енергетичної компанії «Солар Капітал», а менша – площею 5 га – наразі належить співзасновнику фірми Ользі Гринько.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *