Ще одна нова шкільна будівля з’явиться у селищах Херсонщини

Сьогодні у селищі Комишани (м.Херсон) відбулась презентація проекту «Реконструкція будівлі ЗОШ № 26 в сел. Комишани, м. Херсон».

Захід відбувся за участі голови обласної ради Андрія Путілова, міського голови Херсона Володимира Миколаєнка, депутатів міської ради, голови Комишанської селищної ради Олександра Фатєєва, голови Корабельної районної у місті Херсоні ради Наталії Чорненької.

Як відзначив на церемонії міський голова Херсона, про цю школу мріяли давно. «До початку навчального року в 2017 році школа буде працювати», — підкреслив міський голова Херсона.

Ще одна нова шкільна будівля з’явиться у селищах Херсонщини

«Це важливий проект для області, — підкреслив голова облради Андрій Путілов. – Десятиліття на Херсонщині школи не будувались. Тепер справжній прорив у приміських селищах – будується, за грантові кошти та кошти міського бюджету, нова Зелена школа в Антонівці, тепер даємо старт будівництву школи у Комишанах».

Як раніше повідомлялось, 22 березня, на Херсонщині презентували проект будівництва водозабору питної води для селища Комишани.

Ще одна нова шкільна будівля з’явиться у селищах Херсонщини

Довідково. На сьогодні у школі навчаються 803 учнів, при проектній потужності школи ‒ 420. У закладі 30 класів, а класних приміщень ‒ 15, тому учні 10-11 класів навчаються у другу зміну, що є порушенням нормативів.

При реконструкції будівлі загальноосвітньої школи № 26 планується добудувати до існуючого закладу 3-поверхову будівлю, після чого загальна площа приміщень школи збільшиться на 2555 кв.м. Це дасть можливість розмістити додаткові учбові класи та актовий зал на 290 місць.

Орієнтовний обсяг витрат для реалізації проекту становить близько 20 млн. грн. Для реалізації проекту в 2016 році з міського бюджету Херсона вже виділено 6,5 млн. грн, на даному етапі проводяться тендерні процедури щодо визначення підрядної організації, яка виконуватиме роботи. За підсумками виконання міського бюджету за 6 місяців планується виділення додаткових коштів.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *