Ще одна рейдерська атака під депутатським прикриттям

На території Херсонської області в Каланчацкому районі працює приватне підприємство «Чаплинське -1», яке займається вирощуванням сільськогосподарських культур.

Під час проведення робіт по збиранню врожаю на власних орендованих земелельних ділянках підприємство зіткнулось з відомою рейдерською схемою під прикриттям правоохоронних органів та фришуванням одного з народних депутатів україни, відомого вихідця та колишнього працівника правоохоронних органів та його помічника Ігоря Павловського.

25 червня 2016 року за заявою ПП «Рисовод», котре намагалось захопити земельні ділянки з посівами, що перебувають в оренді ПП «Чаплинське-1», було ініційовано фіктивну кримінальну справу з єдиною метою завадити збору врожаю законному власнику та в подальшому привласнити чужі посіви.

Схема досить проста. За фіктивною кримінальною справою, слідчий за вказівками та наказами високопосадовців , звертається в цей же день до слідчого судді, яка без вивчення матеріалів справи, без перевірки наявності договорів оренди на землю у ФГ «Рисовод» та не дослідивши даних державного реєстру речових прав на нерухоме майно, за словами юристів підприємства винесла повністю незаконну та безпідставну ухвалу, якою, зверніть увагу, наклала арешт на врожай озимої пшениці, котрий знаходиться на земельних ділянках ПП «Чаплинське 1», тим самим вчинивши пряме втручання в господарську діяльність підприємства.

Дуже дивно, що правоохоронні органи за участю корумпованого суду, в один день здійснили реєстрацію заяви про начебто кримінальне правопорушення, звернулись з вже раніше підготовленим клопотанням про накладення арешту та о 12:00 дня вже отримали відповідну ухвалу Новокаховського міського суду. ПП «Чаплинське 1» подано скаргу до Вищої кваліфікаційної комісії суддів відносно судді Новокаховського міського суду Сапронової, за завідома неправомірне винесене рішення.

Окрім того, ухвала Новокаховського міського суду від 26.06.2016р., котрою було безпідставно накладено арешт на чуже майно, оскаржена Приватним підприємством «Чаплинське 1» до апеляційного суду Херсонської області та на даний момент знаходиться на розгляді колегії судів, головуючим суддею є Калініченко І.С. Чи зможе ПП «Чаплинське-1» захистити своє право на зареєстровані земельні ділянки та врожай, що вже осипається на них, під таким тиском з боку Новокаховської прокуратури, народного депутата та його помічників, які відкрито зазіхають та заявляють про свої інтереси на чуже майно та врожай.

Питання й досі відкрите. Доля підприємства та його врожай буде вирішено вже 07 липня 2016 року, на черговому засідання колегії суддів апеляційної інстанції. Підприємство Чаплинське – 1, впевнене, що колегія суддів все ж таки на відміну від суду першої інстанції, перевірить усі наявні докази, реєстр речових прав, та витяги надані підприємством, відповідно до якого право на землю належить єдиному орендарю ПП «Чаплинське – 1», адже таке свавілля – є неприйнятним та не повинно відбуватись в демократичній державі України, на шлях якої вона стала.

Народні обранці та їх помічники, повинні займатись законотворчою діяльністю, а не покриттям рейдерських атак та їх кришуванням.

Share Button

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *