Що пропонує БПП – план дій чи чергову декларацію ?

Партія “БПП Солідарність” пропонує демократичним силам Херсона об’єднатися в для спільної роботи в новому складі Херсонської міської ради.

Так, голова міського осередку партії “БПП “Солідарність” та обрана депутатом  міської ради Херсона (№1 у партійному списку) Олена Урсуленко, запропонувала своїм майбутнім колегам по роботі у стінах міської ради, коаліційну угоду.

Угода запропонована таким місцевим осередкам політичних сил, як “ВО “Батьківщіна”, “ГО “Самопоміч”, “Укроп”, “ВО “Свобода”, “радикальна партія О. Ляшка” та кандидату на посаду міського голови Херсона, діючому мєру міста, який пройшов до другого туру виборів, В. Микоолаєнку.

Як видно із самого звернення, ця угода не запропонована представниками “Оппозиційного боку” та партії “Наш край”, представників яких у багатьох городян асоціюють із злочинним режимом біглого президента В. Януковича.

Сама ж коаліційна угода представляє собою викладення існуючих соціальних, комунальних та політичних питань, які на разі є найбільш важливим для мешканців міста та шляхи іх вирішення.

Хоча  деякі експерти вже назвали цей документ  тезисною декларацією “ні про що”.

 

Share Button