Що задекларували Мангер, Миколаєнко та Гордєєв

У цьому матеріалі мові піде про статки та доходи, які отримали за минулий  ті, хто керує нашим містом та областю: Херсонського міського голову Володимира Миколаєнко, голову облради Владислава Мангера та екс-очільника Херсонської ОДА Андрія Гордєєва.

Зазначимо, що нещодавно Андрій Гордєєв написав заяву про звільнення його із посади голови Херсонської ОДА, а 12 квітня документ був підписаний Президентом України.

Хто з очільників міста та області заробив найбільше за минулий рік

Згідно із Законодавством України, всі держслужбовці до 1 квітня мають подати інформацію про доходи, які вони отримали за минулий рік. З крайньої дати подачі електронних декларацій вже пройшло 3 тижні, а це означає, що вже чиновники мали надати до НАЗК інформацію про своє майно та доходи, які вони отримали за минулий рік.

Аби скласти цей рейтинг ми взяли всі доходи керівників міста та області й членів їх родин, яких вони вказали у своїх деклараціях, й склали їх у єдине число, щоб отримати суму загального доходу чиновників.

Що задекларували Мангер, Миколаєнко та Гордєєв

Впевнене «Золото» цього рейтингу отримує екс-очільник Херсонської ОДА Андрій Гордєєв. Родина якого задекларувала доходів на загальну суму 1,25 млн грн.

У його декларації йдеться, що за основним місцем роботи він отримав заробітну платню за рік у розмірі 416 тис. грн й близької такої ж суми, а саме 400 тис. грн, Гордєєв отримав від здачі майна в оренду. Його дружина Марина Гордєєва подала в декларацію основну заробітну платню й ту, яку вона отримала за сумісництвом на загальну суму 270 тис. грн. Також у зв’язку із народженням дитина вона отримала дві грошові виплати – 150 тис. грн.

«Срібло» отримує чиновник в якого із минулорічних доходів тільки заробітна платня в розмірі 614 тис. грн отримана за основним місцем роботи – голова Херсонської облради Владислав Мангер.

Найменше із цієї трійки у минулому році заробив Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, який спільно із дружиною задекларував доходів на загальну суму 523 тис. грн.

Основний дохід родини очільника міста – це його заробітна платня, яка за минулий рік склала 433 тис. грн. Також Миколаєнко із дружиною задекларували пенсію отриману за минулий рік – по 44 тис.

Топ-заощаджень керівної трійки Херсонщини

Також один із цікавих пунктів декларацій чиновників – графа «грошові активи». До якої вони мають внести інформацію про збереження, якими володіє їх родина: готівкові кошти, позички, депозити та фінанси, які знаходяться на банківських рахунках.

Тож, ми вирішили об’єднати збереження керівної трійки Херсонщини й внести отримані дані в інфографіку.

Що задекларували Мангер, Миколаєнко та Гордєєв

Знову перше місце, але цього разу за збереженнями, посів екс-голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв, який спільно із дружиною подав у декларацію збережень на загальну суму 2,4 млн грн. Більшість коштів, а це 277 тис. грн й 74,7 тис. доларів, родина Гордєєвих тримає в готівці й лише 137 тис. грн в них лежить на банківських рахунках.

Друге місце за головою Херсонської облради Владиславом Мангером. Його родина задекларувала збережень на загальну суму 1,27 млн грн. Майже вся сума заощаджень, а саме 1 млн 180 тис. грн, належать його дружині, яка тримає фінанси у готівці. Самому же Мангеру належать кошти на банківських рахунках – 11 тис. грн, 1,9 тис. доларів та 765 євро.

Найменше збережень задекларував Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко. Загалом спільно із дружиною він має збережень у готівці на загальну суму 333 тис. грн.

Топ-автомобілів перших облич Херсонщини

Автомобіль давно вже перестав бути просто засобом пересування по місту, а вже встиг перетворитися на статусну річ, яка підкреслює соціальний стан та заможність його власника. Тож давайте переглянемо на яких автомобілях пересуваються перші обличчя Херсонщини.

Найдорожчий транспортний засіб належить екс-очільнику області Андрію Гордєєву. У своїх декларації він вказав автомобіль вартістю на момент придбання в 906 тис. грн – «Toyotа land cruiser 200». Також Гордєєв є власником водного засобу «Прогрес». Його дружині належить «Toyotа yaris» вартість якої не вказується.

Що задекларували Мангер, Миколаєнко та Гордєєв

Очільник Херсонської облради Владислав Мангер є власником «BMW Х5», яку він придбав ще у 2004 році. Вартість даного автомобіля в його декларації не вказується.

Що задекларували Мангер, Миколаєнко та Гордєєв

Із цієї трійки, згідно із даними, які чиновник надав до своєї декларації, жодним транспортним засобом не володіє Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко.

Джерело

Share Button